Materdy Castle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Матърди
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мола в Калифорния

Go down 
АвторСъобщение
warrior girl
Директор,преподава Магии и заклинания,История на магическият свят,Битки и Пророкувание,"Матърди"
warrior girl


Брой мнения : 67
Join date : 17.02.2010
Age : 28
Местожителство : Там където вечно е топло

Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния EmptyПет Апр 23, 2010 8:01 pm

Мола.
Върнете се в началото Go down
https://materdycastle.bulgarianforum.net
warrior girl
Директор,преподава Магии и заклинания,История на магическият свят,Битки и Пророкувание,"Матърди"
warrior girl


Брой мнения : 67
Join date : 17.02.2010
Age : 28
Местожителство : Там където вечно е топло

Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния EmptyСъб Апр 24, 2010 7:32 pm

Силно стиснати, Ториейро и Арън се "приземиха" на тврърда земя. Жената пусна момчето и се огледа настрани. не рябваше никой да ги види как се телепорират.
- Готово. Не беше страшно, нали ?! - Тихо промълви красавицата и нервно отметна един кичур от чупливата си, огнено червена коса. - Избери който си искаш дрехи. Не се притеснявай дори да са доста по - големи. Ще ги смалим. - Каза и се ухили чаровно.
Върнете се в началото Go down
https://materdycastle.bulgarianforum.net
????
Гост




Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния EmptyСъб Апр 24, 2010 7:36 pm

Арън пристъпи няколко крачки напред, и предпазливо посочи един спортен екип и някакви обикновени маратонки .. Той не бе суетен, не се интересуваше от външния вид. Веднага щом посочи дрехите, те започнаха да се мокрят. Уинтър хвана ръката си и я свали, като погледна настрани със изпълнен с болка поглед. Винаги ставаше така ..
- Тези дрехи .. - измънка тихо белокоското.
Върнете се в началото Go down
warrior girl
Директор,преподава Магии и заклинания,История на магическият свят,Битки и Пророкувание,"Матърди"
warrior girl


Брой мнения : 67
Join date : 17.02.2010
Age : 28
Местожителство : Там където вечно е топло

Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния EmptyСъб Апр 24, 2010 7:48 pm

- Ами окей тогава. Искаш ли да направим нещо по твое желание, след като свършим с обиколката? Е, стига да не си прекалено уморен. - Нежно го попита и се усмихна майчински. Влязоха в магазина и учителката подаде парите на жената.
- Заповядайте. - Усмихна се мило и погали момчето по косата.
- Не ст ли прекалено млада за майка? - Ухили се момчето зад щанда. - Може ли тримата заедно да отидем в онова кафене ей там? Ние ще пием кафе, а синът ви - какао. - Още по - чаровно се усмихна и посочи кафенето.
- Не съм му майка. - Отговори и излезе бързо от магазина.
Върнете се в началото Go down
https://materdycastle.bulgarianforum.net
????
Гост




Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния EmptyСъб Апр 24, 2010 7:55 pm

- Не съм дете.. - изръмжа раздразнено Арън и впери тюркоазения си поглед в момчето, след което замрази блиския предмет до него.
- Мразя да ме наричат дете .. - изсумтя белокоското, вървейки до Ториейро. Пъхна ръце в джобовете си и въздъхна. След известно време погледна към директорката.
- Защо се държиш така с мен, сякаш съм дете от детската градина? Мога и сам да се оправя. Казах ти да не ме докосваш .. - Арън й шепнеше тихо, сякаш да не я нарани, но тона му бе студен. Струваше му се сякаш тя му се подиграваше с това нежно държание.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мола в Калифорния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола в Калифорния   Мола в Калифорния Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мола в Калифорния
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Materdy Castle :: Мъгълски свят-
Идете на: